Rebel 2z– Tato tiskárna byla navržena českými fanoušky 3D tisku. Tato tiskárna je typ tiskárny FDM (Fused Deposition Modeling), kde dochází k roztavení plastové struny a postupně se nanáší vrstvu po vrstvě. Tiskárna je postavená na základě z tažených hliníkových profilů, které zajišťují perfektní pevnost a tuhost tiskárny. To zajišťuje perfektní kvalitu tisku. Tiskárna je uložená v boxu, kde se udržuje konstantní teplota pro tisk materiálu s velikou tepelnou deformací jako například: ABS, Nylon, ASA, POLYKARBONÁT,….apod. 

Vhodné pro tisk: Prototypů, malosériová výroba, dekorace, náhradních dílů, funkčních dílů.

Tiskový prostor: 210x200x250mm

Rozlišení tiskové vrstvy: 0.2-0.8 mm

 

 
 
 

Anycubic Photon– Jedná se o tisk DLP (Digital Light Processing), kde oproti FDM (roztavení tiskové struny) dochází k vytvrzování UV citlivé pryskyřice. Touto technologií se lze vytisknout velice malinké a přitom velmi detailní výtisky. 

Tiskový prostor: 115x65x155mm

Rozlišení tiskové vrstvy: 0.025-0.1 mm

Rychlost tisku: 20 mm/h

Vhodné pro tisk: modelů pro modeláře, šperků, detailních prototypů.

 

Hypercube Evolution– Tato tiskárna byla navržena českými fanoušky 3D tisku.Tato tiskárna je typ tiskárny FDM (Fused Deposition Modeling), kde dochází k roztavení plastové struny a postupně se nanáší vrstvu po vrstvě. Tiskárna je postavená z tažených hliníkový profilů a sestavena do tvaru kostky. Tímto zajištěna nejpevnější konstrukce. Výhodou tohoto typu tiskárny je pohyb tiskové plochy pouze v ose Z. U klasické tiskárny se tisková plocha pohybuje v ose Y, kde může docházet tzv. ghostingu díky těžkému a vysokému tisku. 

Vhodné pro tisk: Prototypů, malosériová výroba, dekorace, náhradních dílů, funkčních dílů.

Tiskový prostor: 220x220x275 mm

Rozlišení tiskové vrstvy: 0.2-0.8 mm

Follow by Email
Facebook